חיפוש באתר:

אודות

MakeYourHost היינה חברה המובילה בתחום בניית אתרי אינטרנט ומתן שרותי אירוח ואחסון אתרים באינטרנט, אנו מתמחים בלבנות אתר אינטרנט העומד על פי דרישות הלקוח ומשקף בדיוק את מה שבעל האתר רואה בראשו בעת פנייתו אלינו.

תחום "בניית אתרים" היינו תחום תחרותי מאד וקיימים עשרות חברות לבניית אתרים המציעות שרות כזה או אחר.
לא כל חברה תעמוד בציפיותיכם ודרישותיכם, על מנת והאתר אותו אתם רואים בראש אכן יהיה כך במציאות עליכם לעקוב אחרי מספר קריטריונים עקרוניים ביותר אשר יובילו למטרה זו.
 

כיצד בוחרים חברה לבניית אתרים?

 

עוד על שרותי MakeYourHost

פרמטרים אלו ואחרים קריטיים בעת החלטה על פנייה לחברה לבניית אתרים, הינכם מוציאים תקציב כספי גדול בשביל האתר בין אם מדובר באתר תדמיתי, קטלוגי או אתר מקצועי, וודאו כי אכן אתם משלמים על משהו איכותי.

חברת MakeYourHost מציעה שרות מקצועי הכולל עיצוב ובנייה עם אופציה לקידום אתר ואחסון האתר על גבי שרתים חזקים אשר יספקו זמינות מקסימלית של האתר, טעינת דפים מהירה, מהירות תגובה ושביעות רצון של הגולשים אל אתרכם.
מחלקת איחסון אתרים שלנו מספקת חבילות אחסון מקצועיות אפילו לאתרים סטטיים ופשוטים במחירי עלות נוחים עם אופציה לשדרוג החבילה בכל רגע נתון.
 
באתרנו ארכיון מאמרים בתחום אחסון ובניית אתרים המעודכן באופן שוטף על ידי צוות הקידום שלנו, ארכיון זה מכיל מידע חיוני לכל המתעניין בתחום ונותן כלים ואבני יסוד למעוניין בהקמת אתר אינטרנט ראשון.