חיפוש באתר:

אחסון אתרים אופטימלי

שרות אחסון אתרים של חברת MakeYourHost מציע עבור לקוחותינו שרות מקצועי ואיכותי, השרות מסופק במספר דרכים ומאפשר שיפור ביצועי האתר באופן ניכר וייעול תפקוד האתר, ברשותנו חבילות אחסון אתרים משודרגות בהתאמה אישית לכל סוגי האתר במחירים אטרקטיביים, כמו כן האחסון מתבצע על שרתים מתקדמים ומקצועיים.

 

אחסון אתרים מקצועי

שרות אחסון אתרים שלנו מסופק ללקוחות בשתי דרכים עיקריות, הראשונה על ידי חבילות אחסון אתרים מתקדמות ומשודרגות בעלות נתונים אשר נבדקו בקפידה ונמצאו למתאימים להכלל בחבילות.
 

חבילות אחסון אתרים 

החבילות עוצבו בהתאמה אישית לכל סוגי האתר עם התמקדות במטרותיו של האתר על מנת לספק לאתר האינטרנט את הביצועים המקסימליים הנדרשים לתפקוד אופטימלי.
כמו כן כחלק משרות מקצועי אותו אנו מספקים, אנו בונים חבילות אחסון אישיות וייחודיות ללקוחות אשר לא מצאו בין החבילות הקיימות חבילה אשר תואמת את דרישותיו של אתר האינטרנט, חבילות אחסון שלנו מתחלקות לשלושה קטגוריות (בסיסיות, סטנדרטיום ופרימיום) בהתאם לסוג אתר ודרישותיו כמובן.
 
 

שרתי אחסון מקצועיים

הדרך השניה לסיפוק שרותי אחסון היא באמצעות שרתים, כל אתר אינטרנט אשר זה עתה נבנה, נדרש להתאחסן על גבי שרת אחסון על מנת להעלות לאוויר ולהיות נגיש לציבור הגולשים.
בין היתרונות בשרת מקצועי ואיכותי;
 
כל שרת מאוחסן בחוות שרתים אשר נמצאת אצל ספקית האינטרנט מחוברת עם שרתים אחרים דבר אשר משפר את יעילות השרת.
בין סוגי השרתים אשר נמצאים אצלנו ניתן לראות;