חיפוש באתר:

אתר אינטרנט מקצועי על ידי ממשק משתמש נוח

בעת בניית אתר אינטרנט עבור לקוח נדרש לשים דגש רב עבור ממשקיות המשתמש באתר על מנת לספק נגישות ושימוש נוח וידידותי.
ממשק המשתמש באתר האינטרנט מתבטא באמצעות ממשק נוח וידידותי עבור משתמש הקצה שזהו הגולש ואיך הוא מגיב עם אתר האינטרנט וממשק של מערכת ניהול לאתר האינטרנט שמיועד עבור בעל האתר ונועד לספק עבורו שימוש נוח והתמצאות מקסימלית במערכת על מנת לעבוד ביעילות מול אתר האינטרנט.
 

ממשק משתמש כפרמטר החשוב לגולש

ממשק משתמש או UI, ראשי תיבות של User Interface הנם בעצם התגובה של המשתמש למערכת אליה הוא נוכח, במקרה שלנו מדובר באתר אינטרנט או במערכת ניהול תוכן של האתר.
באמצעות ממשק נוח וידידותי עבור המשתמש ניתן להבטיח את הישארותו של המשתמש (הגולש) באתר האינטרנט שלכם על ידי יכולת התמצאות נוחה, ניווט ידידותי בין התפריטים והקטגוריות כמו גם לספק את המענה הנדרש עבור שאילתת החיפוש של הגולש ללא סיבוכים.
 

ממשקיות נוחה עבור המשתמש במערכת ניהול תוכן

מערכת ניהול תוכן מאפשרת ניהול, בקרה ועריכה של אתר האינטרנט. על מנת להבטיח שימוש נוח ויעיל בה יש להבטיח כי הנגישות והניווט בה יהיה נוח וידידותי עבור המשתמש.
מערכת ניהול תוכן (CMS) חכמה ומקצועית מאפשרת התאמת אתר האינטרנט לקידום באמצעות תבניות מותאמות לדוגמת הכללת מילות מפתח, תיאור SEO, כותרת SEO, עורך תוכן חכם שמאפשר התמקדות בטיפוגרפיה ואפשרות להכללת alt text בתמונות וסרטונים על מנת ויהיו קריאים עבור מנועי החיפוש.
 
אפשרות לערוך תפריטים וקטגוריות מבחינת סדר על מנת ליצור סדר אחיד וניווט נוח באתר האינטרנט, באמצעות מערכת ניהול תוכן ניתן לשנות את הסדר על ידי אפשרות Drag & Drop בפשטות, אפשרות ליצירת עמודים וקישור מצגות לעמודים קיימים, קישור תפריט עליון ותחתון לעמודים הרלוונטיים באמצעות תפריט דינמי במערכת ניהול התוכן ועוד שלל אפשרויות אופטימליות.
 

ממשקיות נוחה עבור הגולש

בעת כניסתו של הגולש לאתר האינטרנט הוא מעוניין לקבל מענה מקצועי ומהיר עבור שאילתת החיפוש שלו, כחלק ממשקיות המשתמש, טעינת אתר האינטרנט צריכה להיות מידית על מנת והגולש לא ישנה את דעתו ויצא מהאתר.
עמוד צור קשר צריך להיות במקום גלוי לעין ואפשרות לגישה מכל מקום באתר, הניווט בין הקטגוריות והתפריטים צריך להיות נוח בכדי שהגולש יוכל להתמצאות באתר בקלות רבה יותר.
ניתן כמובן גם להראות מפת אתר אשר מציגה בעמוד אחד את כל הקטגוריות ותתי הקטגוריות באתר עד כמה שזה רלוונטי עבור מנוע החיפוש זה יכול להיות יעיל גם עבור הגולש.