חיפוש באתר:

בניית אתר אינטרנט אשר עומד בתקנים המובילים

לקוחות רבים בין אם בעלי עסקים וחברות או אינדיבידואלים פרטיים פונים לרוב לחברות לבניית אתרים אשר לא מספקות מוצר מקצועי ומתאכזבים על כך שהשקיעו סכום רב מבלי לדעת מה נדרש מחברה מקצועית לבניית אתרים.
פנייה לחברה מקצועית לבניית אתרים מסתכמת לא רק בשירותים השונים שמציעים עבורכם, אלא באופן תהליך הפיתוח, שימוש בטכנולוגיות מתקדמות לעיצוב בהתאמה אישית ועמידה בתקנים המובילים והסטנדרטים הגבוהים ביותר על פי מכון התקנים הבינלאומי להבטחת אתר אינטרנט מקצועי.
 

אתר אינטרנט מקצועי, שלב העיצוב והבנייה 

לאחר שנערך אפיון מקיף לאתר האינטרנט בו החברה המפתחת דנה מול הלקוח אודות הסוגיות הרבות אשר סובבות סביב אתר האינטרנט ומספקת עבור הלקוח את הפתרונות המקצועיים ביותר, מגיע שלב עיצוב אתר האינטרנט.
בעת תהליך העיצוב יש צורך לעבוד מול הטכנולוגיות החדשניות והמשוכללות ביותר בתחום העיצוב הגרפי על מנת להעניק לאתר האינטרנט מראה בולט ברשת, מודרני, אטרקטיבי בכדי שהוא יתפקד כטרנד ייחודי בפני עצמו.
 
במידה והתקבל אישור עבור סקיצת העיצוב, ניתן לעבור לשלב החיתוך והטמעת העיצוב.
עבודה על פי תקנים מובילים והסטנדרטים הגבוהים ביותר על פי מכון התקנים הבינלאומי תאפשר בניית אתר מקצועי, מותאם לכלל גרסאות הדפדפן והמכשירים הטכנולוגיים הכולל עיצוב רספונסיבי בהתאמה למכשירי המובייל וזהו רק חלק קטן מהאפשרויות שמעמידות את אתר האינטרנט שלכם ככלי שיווק אידאלי ומקצועי.
 

תקנים מובילים לבניית אתרים

כאשר נוצרו מכשירים רבים וגרסאות דפדפן שונות, היה חוסר אחידות ותקינות בין הקוד וזאת מאחר והם מפותחים בקוד פתוח ללא כל השגחה, אמנם מכון התקנים הבינלאומי הידוע בשמו (W3C) כאחראי על תקינות ברשת, מיהר לפתח פתרון לבעיית האחידות והתקינות.
כך פותח התקן HTML 5 שבאמצעותו ניתן היה לפתור את בעיית תקינות הקוד עבור כלל הדפדפנים.
HTML 5 היווה שינוי משמעותי בבניית אתרי אינטרנט ומהווה כיום כסטנדרט לבניית אתרים מקצועיים, באמצעותו ניתן לבצע עשרות פעולות ופקודות בפשטות ללא כל צורך בשימוש בתוכנות חיצוניות כגון פלאש או סילברלייט.
כך למשל אם ברצוננו להטמיע מצגת נעה וקודם לכן היינו צריכים שימוש בתוכנות כמו Flash אשר דרשו רכישת רישיונות תוכנה, כיום הרי שניתן לבצע זאת באמצעות פקודה פשוטה של <audio> או <video>.
כמו כן, ניתן באמצעות HTML 5 לאחסן דפים באופן לא מקוון אצל המשתמש על מנת להציג אותם במועד מאוחר יותר באופן מידי ובכך לחסוך את זמן טעינתם, יצירת גרפיקה ב – Canvass ואלמנטים נוספים אשר משפרים באופן משמעותי את פשטות עבודתו של המתכנת.
 

HTML 5 בקידום אתרים

מעבר להשפעתו הרבה על תחום הפיתוח, התקן HTML 5 מהווה גם גורם משמעותי לשיפור מיקום אתר האינטרנט בתוצאות החיפוש בעת קידום האתר במנועי החיפוש וזאת מאחר ומנועי החיפוש ובעיקר גוגל, מייחס חשיבות רבה עבור אתרי אינטרנט אשר בנויים על פי תקן זה.