חיפוש באתר:

בניית אתרי אינטרנט בחינם

מעבר עסק לרשת האינטרנט כרוך בהשקעה כספית על בניית אתר אינטרנט דרך חברה מקצועית לבניית אתרים, אתר אינטרנט היינו כרטיס הביקור של העסק ברשת ובאמצעותו ניתן לשווק את מוצרי העסק או השרות המוצע, אתר אינטרנט מקצועי משמע יותר פניות ולקוחות פוטנציאליים באמצעות הגדלת יחס ההמרה מגולש לצרכן.

אמנם בין אותם חברות שקיימות במנועי החיפוש ניתן למצוא גם מספר חברות אשר מציעות שרותי בניית אתרים הכוללים שרותי אחסון לאתר האינטרנט ומערכת ניהול תוכן, בחינם!
אז למה שנשלם ממיטב כספנו עבור בניית אתר כאשר יש חברות אשר מציעות בחינם? התשובה לפניכם.
 

אתר אינטרנט מקצועי ובחינם ?

כאשר לקוח מעוניין לבנות אתר אינטרנט עבור קידום העסק ברשת האינטרנט, הוא מעוניין באתר מקצועי וכמו כל דבר בחיים, משהו שהוא מקצועי יתפוס יותר תשומת לב ופניות מאשר אחד שהוא לא מקצועי.
רובנו בעלי ניסיון בחיים יודעים עד עכשיו כי שום דבר איכותי לא ניתן בחינם, אף פעם ובמידה וכן אף אחד לא היה משקיע אלפי שקלים על מנת לבנות אתר אינטרנט לעסק כאשר יש שרותי אשר מציעים בחינם.
 

חסרונות בניית אתרים בחינם

תחילה נאמר דבר אחד, גם חברות אשר מספקות שרותי בניית אתרים בחינם חייבות להתפרנס איכשהו, אחרי הכל אף אחד לא ישקיע את זמנו היקר במשהו שלא יוצא לו רווח מזה.
 

יתרונות בניית אתרים בחינם

 

למי מתאים אתר בחינם

השכלנו והבנו כי אתר אינטרנט בחינם אינו מתאים לכל אחד במיוחד לא לבעלי עסקים מאחר ושרות זה עלול להנחיל פגיעה משמעותית באתר ובכך לפגוע בעסק, בעלי עסקים ידרשו להשקיע מכספם על חברה מקצועית אם ברצונם להצליח לטווח הרחוק, אך לפחות יידעו כי קיבלו את המוצר הטוב ביותר עבור תקציבם.
בניית אתרי אינטרנט בחינם מתאים בעיקר לאנשים פרטיים אשר מעוניינים בבניית אתר אינטרנט למען הצטרפות אל רשת האינטרנט ולא לשם חשיפה מרובה ופניות מקהל יעד, לרוב לביסוס רעיון או כחלק מתמיכה בשרות או גורם כלשהו.