חיפוש באתר:

התאמת אתר אינטרנט לבעלי מקצוע

כיום עיקר קהל היעד אשר מעוניין בהקמת אתר אינטרנט מקצועי הנם אנשי מקצוע ובעלי עסקים וחברות אשר משתמשים באתר אינטרנט על מנת לפנות לגולשים פוטנציאליים שיהיו מעוניינים ברכישת שירותיהם ומוצריהם.
אתרי אינטרנט יכולים לנוע החל מאתר תדמיתי עבור העסק, אתר אשר משקף את שירותי העסק ומוצריו ומספק ללקוח את כל המידע הנדרש על מנת והלקוח יפנה לבית העסק לרכישת השירות. כמו כן, עסקים אשר מעוניינים לבצע מסחר מקוון, דורשים אתר מסחרי בעל חנות וירטואלית שתאפשר לגולשים לרכוש ישירות מאתר האינטרנט באמצעות מערכת מאובטחת לסליקת כרטיסי אשראי, מודול עגלת קניות, קטלוג מוצרים ועוד.
 

מה נדרש על מנת לבנות אתר מקצועי לבעלי מקצוע?

חברה לבניית אתרים אשר לוקחת על עצמה פרויקט, בניית אתר אינטרנט לבעל מקצוע מסוים נדרשת להבין את מטרותיו של העסק והבנת צרכי הלקוח ובכך תוכל להתאים את אתר האינטרנט למטרות השיווקיות.
זאת ניתן לבצע באמצעות תהליך אפיון מקיף של הפרויקט, תהליך אשר מתבצע באמצעות פגישה בין שני הצדדים בפרויקט (הלקוח והחברה המפתחת) כאשר במסגרת שלב זה, דנים שני הצדדים אודות הפרויקט, מה הלקוח מעוניין שיהיה באתר האינטרנט, אילו סוגיות קיימות והחברה מספקת את הפתרונות המקצועיים לשם כך יחד עם זמני עבודה משוערים עבור כל שלב בתהליך.
בין הסוגיות העיקריות אשר מאופיינות דרך תהליך האפיון, דנים השניים אודות;