חיפוש באתר:

מסחר אלקטרוני בקידום אתרים

כאשר אתר מסחרי – E-Commerce website מעוניין לקדם את עצמו במעלה הדירוג של מנועי החיפוש, לא מספיק להיות אתר מסחרי ענק המציע אלפי מוצרים שניתן להגיע לאתר בקלות בהקלדת שם המוצר דרך מנוע החיפוש.

כל בעל אתר אינדיבידואלי או מקדם אתרים תמיד מחפש דרכים חדשות אשר ידרגו אותו קדימה באופן ניכר מהשיטות הישנות הכוללות: החלפת לינקים, אופטימיזציית תוכן ועוד דברים אשר מאסו לקהל המקדמים.
לקדם אתר מסחרי אלקטרוני דורש מספר צעדים פשוטים אמנם, אך עדיין לא תמיד זוכרים אותם וצעדים אלו עקרוניים בשיפור הדירוג של אתר מסחרי במנועי החיפוש.
 

מסחר אלקטרוני באמצעות קידום אתרים

 

הצלחת שיווק באינטרנט

 

אלו הם רק חלק מהצעדים אותם יש לנקוט במטרה לקדם אתר אינטרנט מסחרי-אלקטרוני, מנוע החיפוש גוגל רואה בצעדים פשוטים אלה כפרמטרים חיוניים לאלגוריתם הדירוג במנועי החיפוש.
 

תמונות וסרטוני וידאו בשילוב קידום מסחר אלקטרוני

גורם נוסף היכול לתרום לקידום האתר, היינו שיתוף תמונות וסרטוני וידאו המראים את המוצר, תמונה חייבת להופיע מאחר וללא תמונה אף אחד לא יהיה מעוניין בלקנות מפני שלא ידעו על מה מדובר, כמובן כפי שציינו מקודם תמונה עם כתובת ALT לתמונה והסבר על התמונה על מנת ומנוע החיפוש יוכל לקרוא את התמונה ולהבין אותה בדיוק כפי שאנו מבינים זאת, סרטוני וידאו המראים איך המוצר נראה ללא כל המחשה של תמונה, מהווה פקטור קידומי חשוב ויש לשלבו.
 
 
סרטון זה מציג טיפים ודרכים חיוניות לקידום אתר אינטרנט מסחרי אלקטרוני.