חיפוש באתר:

קידום אתר אינטרנט כאמצעי לשיווק העסק

עסקים רבים, קטנים וגדולים אינם מודעים לפוטנציאל הרב שניתן להפיק מבחינת שיווק העסק באמצעות תהליך קידום אתרים מקצועי.
הבעיה היא שהם שמים את כל אמונם על גבי אתר אינטרנט מקצועי שנבנה עבורם בהתאמה אישית ובשילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר תוך מענה לצורכי הלקוח ועמידה במטרות העסק.
הכל טוב ויפה אך אתר אינטרנט מקצועי אינו מספיק על מנת לצבור חשיפה מקסימלית ולהגדיל את העסק.
 

מדוע קידום אתרים כה חיוני לשיווק העסק?

בניית אתר אינטרנט מקצועי בלבד אינה תתרום לכם לניצול מלוא הפוטנציאל של אתר האינטרנט מאחר ובעת בניית אתר אינטרנט, האתר נמצא אי שם במעמקי תוצאות החיפוש רחוק מגולשים פוטנציאלים ומכל מודעות ופרסום כלשהו, דבר אשר אינו מאפשר לגולשים להיות מודעים אל האתר.
באמצעות תהליך קידום אתרים מקצועי ניתן לקדם את אתר האינטרנט במעלה תוצאות החיפוש על ידי תהליך אופטימיזציה שנועד לשפר ולייעל את אתר האינטרנט מבחינת התכנים, מבנה האתר והקוד על מנת והאתר יהווה כתוצאת חיפוש רלוונטית ומקצועית עבור שאילתת החיפוש של הגולש.
 

קידום אתרים אורגני

באמצעות קידום אתרים אורגני ניתן לשפר את מיקום אתר האינטרנט שלכם בתוצאות החיפוש באופן תמידי, אמנם מדובר בתהליך ארוך ומייאש ורבות הפעמים גם לא תראו תוצאות אחרי זמן רב, אך עם התמדה ושיטת עבודה נכונה, אתר האינטרנט שלכם יגיע למיקומים הגבוהים ביותר ותוכלו ליהנות מקהל יעד פוטנציאלי רחב וחשיפה מקסימלית אשר תאפשר לכם הגדלת אחוז ההמרה באתר ובמידה ויש לכם אתר אינטרנט מקצועי שנבנה בהתאמה אישית תוכלו ליהנות מתעבורת גולשים חוזרת ולקוחות קבועים.
קידום אתרים אורגני מתבצע באמצעות שיטות אופטימיזציה שונות אשר דואגות לשפר את אתר האינטרנט על פי פרמטרים מסוימים, אותם הפרמטרים מרכיבים את אלגוריתם הדירוג של גוגל ואחראים על בדיקת איכות אתר האינטרנט.
 

קידום אתרים ממומן – קמפיין שיווקי לעסק

דרך נוספת לשיווק באמצעות קידום היא על ידי תהליך קידום אתרים ממומן, תהליך בו ניתן ליצור ללקוח קמפיין שיווקי על ידי הגדרת תקציב לקמפיין, הכללת מילות מפתח ועבודה על פי הכללים וההוראות של Google Ad-words לבניית מודעת פרסום מקצועית ורלוונטית תוך כדי בניית מיניסייט או עמוד נחיתה לאתר אשר יכווין את הגולש ישירות לטופס יצירת קשר ומידע מתומצת אך ענייני ורלוונטי אודות המוצר או סוג השירות.
התהליך עצמו מהיר יותר מאשר קידום אתרים אורגני וזאת מאחר ובעת בניית קמפיין שיווקי עבור העסק באינטרנט, תוך זמן קצר המודעה מופיעה במנועי החיפוש. 
התשלום עצמו מתבצע על ידי הגדרת תקציב לקמפיין כאשר התשלום הולך על פי הקלקות, מחיר סמלי להקלקה וכל הקלקה גובה מהתקציב.
זהו יתרון מאחר וכבר מהיום הראשון תוכלו ליהנות מקהל יעד פוטנציאלי לעסק שלכם שייהנה מהשירותים שלכם.