חיפוש באתר:

שיווק באינטרנט ומחוצה לו בשנת 2016

שיווק באינטרנט - מה חדש?

בתור חברת אחסון אתרים ידועה וממותגת, אנו משתדלים להתעדכן בכל עת בטכנולוגיה החדשנית ביותר לאחסון האתר שלך. מאידך, לצד הטכנולוגיה שמתקדמת בכל עת, גם שיטות ואפשרויות השיווק באינטרנט מתפתחים למימדים חדשים ומציבים סטנדרט גבוהה של מובילי שוק.

ניתן לחלק את תחום השיווק באינטרנט לעשרות מקצועות שונים ועל מנת להצליח בכולם לא יספיקו כישוריים אישיים של בעל מקצוע אחד ולעיתים גם לא חברה אחת. החל מניהול מוניטין ברשת וכלה בקידום אתרים בגוגל(SEO) כל תחום דורש את בעל המקצוע המתאים ולכן אמליץ על בדיקה מקיפה לפני קבלת ההחלטה.

 

איך לקדם את העסק שלך באינטרנט?

החלטנו להתמקד בקידום האתר בתוצאות האורגניות על מנת להגיע לחשיפה ארוכת טווח המאפשרת למותג שלנו להתפתח בכל עת; לשם כך שכרנו מקדם אתרים עתיר נסיון אשר הציג לנו מגוון פרויקטים בתחום הקידום בתחומים שונים. בתוך התהליך למדנו מהם הפרמטרים המרכזיים החשובים בקידום העסק שלנו באינטרנט ואנו יכולים לסכם אותך בשלוש קטגוריות עיקריות:

תוכן מקצועי

לאחר שלמדנו על בשרנו כי תוכן לא איכותי יכול להוריד אותך בתוצאות האורגניות של גוגל - החלטנו להשקיע מאמצים כבירים בייצור תוכן מקצועי לאתר האינטרנט שלנו. ללא ספק השקעה זאת השתלמה ומעבר להתקדמות בתוצאות גם הפניות לחברה שלנו נהיו יותר ממוקדות ורלוונטיות לשירותים שאנו מציעים.

אופטמיזציה

תחום האופטימיזציה מתחלק לתת תחומים שכוללים אופטימיזציה לתוכן ואופטימיזציה לקוד. כפי שהשם רומז התחום טומן בחובו סודות רבים לייעול קוד האתר ושיפור מהירות טעינת הדף - מעבר לכך התאמת התוכן לביטוי אותו אתם מקדמים היינו פרמטר חשוב בקידום אתרכם.

קשרים עסקיים

ניתן לחשוב כי קשרים עסקיים מתקיימים רק בין חברות אך קשרים עסקיים באינטרנט תלויים בלינק ישיר לאתרך. כחלק מהתהליך תלמד כי יש לשמר קשרים עם בעלי אתרים אחרים על מנת להחליף תנועה בין אתרכם ולמנף את השיווק באינטרנט לעמוד הראשון בגוגל.

 

שיווק מחוץ לבית - העתיד טמון בשלטים?

אחד מאפיקי השיווק אשר תפסו את תשומת ליבנו לאחרונה, היינו שיווק מחוץ לרשת הדיגיטלית אשר יהווה נוכחות של המותג שלנו מעבר לשיווק הדיגיטלי.  ביום ראשון האחרון ביצענו השקעה חכמה והחלטנו להעלות שלט חוצות מאובזר בלב תל אביב - התגובה לא איחרה לבוא ולאחר פרסום השלט התקבלו עשרות פניות בבקשה להצעת מחיר לאחסון אתרים ושירותי שיווק שונים. בעקבות ההצלחה החלטנו להשקיע מאמצים נוספים ביצור שלטים מאובזרים גם למשרדים שלנו וגם לחזית הבניין בו אנו ממוקמים.