חיפוש באתר:

שירותי אנטי ספאם

כולנו עדים לתופעה שפוקדת אותנו מאז שאנו מכירים את עצמנו גולשים ברשת האינטרנט, פותחים תיבת דואר אלקטרוני ולא עוברים מספר ימים עד שאנו מתחילים לקבל דואר זבל יחד עם ההודעות הרגילות שאנו מצפים לקבל, במקרים מסוימים לא יודעים מה זה מה עד שלא פותחים את ההודעה.
דואר זבל לעתים נועד לצורכי שיווק של המפרסם להגיע לכמה שיותר כתובות דואר ולהפיץ את השירותים שלו ולעתים למטרות זדוניות כמו למשל דואר שמכיל וירוסים ונדבק למחשב שלכם על מנת לפגוע בכם ובמחשב שלכם.
 

אנטי ספאם כפתרון מחשוב יעיל

מחשוב ענן כטכנולוגיה מובילה בתחום ה- IT מציעה מגוון שירותי מחשוב מתקדמים ואופטימליים מבוססי ענן לייעול מערכות המידע ויציבות הארגון כולו.
באמצעות שירותי מחשוב אלו ניתן לייעל באופן משמעותי את תפקוד הארגון ועובדי החברה ללא כל צורך ברכישת ציוד מחשבים, תשתיות מחשוב או רכישת רישיון והתקנת התוכנה.
תיבות דואר אלקטרוני מהוות שירות עיקרי עבור עובדי ארגון אשר פועלים בסביבה וירטואלית בקו תקשורת ושימוש ברשת האינטרנט, תיבת הדואר מאפשרת לעובדי הארגון לתקשר ביניהם ולתפקד באופן אופטימלי על ידי קבלת מידע ומשימות, ניהול יומן וירטואלי באמצעות תיבות דואר חכמות ועוד ועל כן נדרשת בהגנה ואבטחה מקסימלית על מנת לאפשר את התפקוד היעיל של עובדי הארגון.
 
באמצעות מחשוב ענן ניתן לספק שירותי מחשוב לדוגמת שירותי אנטי ספאם אשר אחראים לסרוק את תיבת הדואר האלקטרוני שלכם באמצעות תוכנת סריקה ולמצוא הודעות אשר מאופיינות כדואר זבל או כהודעות אשר מכילות וירוסים או כל תוכן זדוני אחר שעלול להזיק למחשב שלכם ולכם ובאמצעות תוכנת הסריקה לסנן דואר זה אל תיבת דואר זבל על מנת והמשתמש ידע לא לפתוח דואר זה.
באמצעות שירות מחשוב נוסף המכונה תיבות חכמות ניתן ליצור תיקיות אשר יפרידו את הדואר שאתם מקבלים בין הודעות אישיות להודעות מרשתות חברתיות והודעות שיווקיות כמו גם יצירת תיקיות נוספות להבדלה.
 

שירותי מחשוב אופטימליים לעסק

עסקים קטנים ובינוניים, חברות וארגונים אשר פועלים עם מערכות ממוחשבות עושות את דרכם לשימוש בטכנולוגיית מחשוב ענן על מנת להיות בקדמת הטכנולוגיה כמו גם שמחשוב ענן מהווה יתרון כלכלי משמעותי בו ניתן לספק מגוון שירותי מחשוב מתקדמים עבור העסק ללא כל צורך בכלל ברכישת ציוד מחשוב יקר או תשתיות מחשוב יקרות.
כל השירותים מסופקים באופן וירטואלי וחיצוני ומאפשרים את ייעול תפקוד הארגון ועובדי הארגון.