חיפוש באתר:

שרתי אחסון של MakeYourHost

כל אתר אינטרנט נדרש להתארח על גבי שרת אחסון מתקדם ויציב, השרת מספק לאתר האינטרנט את המשאבים הנדרשים עבור האתר על מנת לתפקד באופן אופטימלי ולשפר את ביצועיו בהתאם, כמו כן שרת מאפשר גיבוי מלא לכל הקבצים והתכנים של האתר ובכך למנוע מצב של אובדן נתונים ותכנים בעת נפילה.

MakeYourHost הינה חברה מובילה לשרותי אירוח אתרים על גבי שרתים מקצועיים ומתקדמים עם דגש על שרתים ייעודיים.
 

MakeYourHost - אירוח ואחסון אתרים

 
שרותי אירוח ואחסון אתרים של חברת MakeYourHost מסופקים ללקוח בכמה דרכים עיקריות, אחת מהן תהיה דרך חבילות אחסון מתקדמות בעלות נתונים אשר נמצאו למתאימים לשיפור ביצועי האתר, החבילות אחסון שלנו הינן חבילות המתאימות לכל סוג אתר אינטנרט באשר הוא באמצעות נתונים משודרגים בכל חבילה ניתן להתאים את החבילות שלנו לצרכי כל אתר, כמו כן כחלק משרות מקצועי של חברת MakeYourHost אנו מספקים שרות בניית חבילות אחסון ייחודיות אשר מותאמות אישית לצרכי אתר לקוח במידה והלקוח לא מצא בין חבילותנו השונות, חבילה אשר מתאימה לו.
 
חברה מקצועית לשרותי אחסון אתרים מוערכת באמצעות מערך השרתים המקצועי שלה אשר מוחזק בחוות שרתים מרוחקת, שרתי אחסון מהווים פתרון אינטרנטי יעיל באיחסון מיידי ומקצועי ובעלי אפשרויות אחסון רבות כמו שרת ייעודי, שרת וירטואלי ועוד.
 

סוגי שרתי האחסון השונים 

בין השרותים הרבים המוצעים על ידינו, אנו מתמחים באחסון על שרתים מתקדמים, יציבים מזה שנים רבות, בין השרתים אשר חלק מהמערך שלנו ניתן למצוא;