חיפוש באתר:

SEO Plus Share point

Share Point היא תוכנה המספקת תשתית ארגונית פוריה ויציבה לשיתוף פעולה בין עובדים, חברי צוות וארגונים; בדגש על ניהול, מסמכים, מידע ורעיונות. התוכנה פותחה ע"י  חברת מיקרוסופט משתמשת בתשתית2008 Windows server.
מערכת Share point מתעדכנת על פי גרסאות וכעת נמצאת בגרסה המעודכנת ביותר 2013.  הגרסה האחרונה  של  Share point יצאה ב11 לאוקטובר 2012.
 

דרישות מינימליות מומלצות לShare point 2013:

שרת עבור בקר תחום ושל SQL Server (3 CPU, 4 GB זיכרון RAM) 
שרת עבור SharePoint, Office, Visual Studio ומנוע זרימת עבודה (4 מעבד, 24 GB זיכרון RAM) 
שרת עבור Office Web Apps Server  (2 CPU, 2 GB זיכרון RAM).
 

למה Share point טוב לעסק?

אז ריכזנו בעבורכם מספר פתרונות :
 
עבודת צוות
 

Microsoft Share Point Online

 
בנוסף לתשתית ה Share point הארגונית מיקרוספט מציעה גרסה אינטרנטית נוחה בשם  Microsoft Share Point Online   עבור עסקים מכל הגדלים. כל עסק יכול  להירשם לshare Point Online כדי לספק לעובדים שלו פתרון ברמה ארגונית עבור יצירת אתרים לשיתוף מסמכים ומידע עם עמיתים ולקוחות.
 
Share Point Online מסייע לכלל העובדים כגון : שמירה על מסמכים מעודכנים. Share Point Online מאפשר הגנה מקסימלית עבור התכנים באתר באמצעות מנגנון הרשאות מתקדם ובכך מאפשר
זמינות של המידע לכל אחד ובכל מקום בהתאם להרשאות שלו.
 
Share Point Online עובד גם עם יישומים מוכרים שלMicrosoft Office אותם המשתמשים יכולים לגשת למסמכים חשובים באופן לא מקוון או מהתקנים ניידים מוכרים, בנוסף לכך,Share Point Online מאפשר בלחיצת כפתור אפשרות לדבר עם חברי הצוות בזמן אמת .
 
 

באמצעות העבודה עםShare Point Online של מיקרוסופט הארגון יכול להתמקד במה שבאמת חשוב – והוא ניהול שוטף של העסק ולא בניהול היומיומי של ה-Share Point עצמו.